Nazywam się Piotr Rzetecki

Jestem terapeutą manualnym z 25-letnim doświadczeniem.

Absolwentem i wykładowcą Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Zajmuję się rehabilitacją kręgosłupa i stawów. Ponadto jestem dyplomowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej instruktorem psychokinezy profilaktyki na bazie hatha jogi. 
Od 31 lat ćwiczę jogę. Uczestniczyłem w wielu seminariach na temat jogi w kraju i zagranicą, między innymi w Indiach. 

Jestem specjalistą chorób kręgosłupa i stawów. Praktykuję metody leczenia i rehabilitacji jak: masaż japoński (shiatsu) – nastawianie stawów, terapia powięziowa FDM oraz medycynę manualną zachodnią.

Piotr Rzetecki Fizjoterapia Katowice

mgr Grzegorz Rzetecki

Fizjoterapeuta

Dyplomowany fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz współautor publikacji naukowej „Flexibility measured by Fingertips-to-Floor test among groups practicing yoga, Brazilian jujitsu, tricking and tai chi in comparison to non-active group”(2015).

W sposób praktyczny łączy fizjoterapię ze sportem oraz zgłębia wiedzę z zakresu biomechaniki ciała człowieka. Wiedzę zdobywał w kraju oraz za granicą poprzez staż, praktykę oraz kursy. Dysponuje wiedzą z zakresu różnych sportów (gimnastyka, brazylijskie jiu jitsu, piłka nożna, cross-fit).

W ramach swoich usług oraz wiedzy, którą wykorzystuje z pacjentami staram się znaleźć przyczynę bólu oraz dobrać ukierunkowaną rehabilitację przynoszącą duże efekty. W swojej praktyce wykorzystuję terapię manualną, pracę na tkankach miękkich oraz mobilizacje. Pomagam osobom z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, w urazach sportowych oraz dysfunkcjach stawów a także wszelkich rodzajach bólu.

Grzegorz Rzetecki - masażysta Katowice

Adam Rzetecki

trener personalny, instruktor kettlebell, sztuk walk

Absolwent katowickiej AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna oraz trening sportowy. Obecnie doktorant na wydziale Wychowania Fizycznego. 

Posiadacz purpurowego pasa w brazylijskim Jiu Jitsu, zdobywa wielu medali w tej dziedzinie. Największe osiągnięcia to wygrana w Otwartych Mistrzostwach Austrii w 2010 roku, srebrny medal na Mistrzostwach Polski Juniorów w 2009 roku i brązowy medal Mistrzostw Polski w 2010 roku. Były instruktor Centrum Bażantowo Sport. Ulubione dziedziny to dietetyka, sztuki walki, joga, trening funkcjonalny. Fizjoterapia, rehabilitacja Katowice

Oferuję treningi indywidualne (personalne) i doradztwo żywieniowe. Dla wszystkich, którzy chcą się odchudzić wymodelować sylwetkę, wzmocnić się, przygotować do zawodów, polepszyć kondycję. W treningu wykorzystuję także sprzęt funkcjonalny – kettleball , TRX, bosu, taśmy thera band oraz różnego rodzaju ćwiczenia, które nie tylko wpływają na wygląd sylwetki, ale również polepszają stabilizację i wzmacniają mięśnie głębokie. Istnieje możliwość treningu na świeżym powietrzu w porze letniej. 
Lista uprawnień:
– instruktor judo, 
– instruktor samoobrony, 
– instruktor pływania, 
– instruktor kettlebell

Adam Rzetecki - trener personalny Katowice